CUI Devices
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.6195
$3.6195
10
$2.9963
$29.963
25
$2.76488
$69.122
40
$2.596588
$103.86352
100
$2.43485
$243.485
500
$2.100545
$1050.2725
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 600 Hz ~ 20 kHz |
| Shape | Rectangular |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.177" (4.50mm) |
| Termination | Solder Pads |
| Size / Dimension | 0.984" L x 0.551" W (25.00mm x 14.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B |
| Series | CDS |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 1.5 W |
| Technology | Magnetic |
| Power - Max | 2 W |
| Frequency - Self Resonant | 750Hz |
| Mfr | CUI Devices |
| Material - Cone | Cloth |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 8 Ohms |
| Efficiency - dBA | 73.00 |
| Efficiency - Testing | 1W/1M |