CUI Devices
型号:
CDS-27204-L1006
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 93DB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.1895
$4.1895
10
$3.45705
$34.5705
25
$3.18706
$79.6765
50
$2.99155
$149.5775
100
$2.803165
$280.3165
500
$2.482236
$1241.118
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 680 Hz ~ 20 kHz |
| Shape | Round, Rectangular Frame |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.232" (5.90mm) |
| Termination | Wire Leads |
| Size / Dimension | 1.063" L x 0.787" W (27.00mm x 20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B |
| Series | CDS |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 2 W |
| Technology | Magnetic |
| Power - Max | 2.5 W |
| Frequency - Self Resonant | 850Hz |
| Mfr | CUI Devices |
| Material - Cone | Cloth |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Box |
| Impedance | 4 Ohms |
| Efficiency - dBA | 93.00 |
| Base Product Number | CDS-27204 |
| Efficiency - Testing | 1W/100mm |