CUI Devices
型号:
CDS-5715-254SP-X5
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
SPEAKER, 57 X 15.5 MM DEEP, PEEK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.3535
$3.3535
10
$2.7759
$27.759
25
$2.5612
$64.03
40
$2.4054
$96.216
80
$2.255538
$180.44304
440
$1.945856
$856.17664
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 384 Hz ~ 4.5 kHz |
| Shape | Round |
| Ingress Protection | IPX5 |
| Height - Seated (Max) | 0.610" (15.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Power - Rated | 2.5 W |
| Technology | Magnetic |
| Frequency - Self Resonant | 480Hz |
| Mfr | CUI Devices |
| Material - Cone | Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Distortion Rating | 5% @ 1kHz, 1W |
| Efficiency - dBA | 107.00 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 66°C |
| Termination | Solder Eyelet(s) |
| Size / Dimension | 2.244" Dia (57.00mm) |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B-N38 |
| Series | CDS |
| Type | General Purpose |
| Power - Max | 3 W |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 4 Ohms |
| Efficiency - Testing | 2W/100mm |