CDTA30Y1W
ChromeLED
型号:
CDTA30Y1W
品牌:
ChromeLED
描述:
DISPLAY 7SEG 0.30" TRI YELLOW 12
库存 : 5
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Color Yellow
Current - Test 10mA
Size / Dimension 0.550" H x 0.866" W x 0.283" D (14.00mm x 22.00mm x 7.20mm)
Millicandela Rating 1.2mcd
Product Status Active
Power Dissipation (Max) 75mW
Series -
Common Pin Common Anode
Package / Case 12-DIP
Number of Characters 3
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 0.30" (7.62mm)
Mfr ChromeLED
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V