ChromeLED
型号:
CDTA39R2WF1MA
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
DISPLAY 7SEG 0.39" TRI RED 15DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.325
$3.325
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Red |
| Current - Test | 1mA |
| Size / Dimension | 0.504" H x 1.181" W x 0.276" D (12.80mm x 30.02mm x 7.00mm) |
| Millicandela Rating | 0.65mcd |
| Product Status | Active |
| Power Dissipation (Max) | 72mW |
| Series | - |
| Common Pin | Common Anode |
| Package / Case | 15-DIP |
| Number of Characters | 3 |
| Display Type | 7-Segment |
| Digit/Alpha Size | 0.39" (10.00mm) |
| Mfr | ChromeLED |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Package | Tray |
| Wavelength - Peak | 639nm |
| Base Product Number | CDTA39 |