CDZVT2R11B
Rohm Semiconductor
型号:
CDZVT2R11B
封装:
VMN2M
描述:
DIODE ZENER 11V 100MW VMN2M
库存 : 7960
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 150°C
Tolerance -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package VMN2M
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 8 V
Series CDZV
Package / Case 2-SMD, Flat Lead
Power - Max 100 mW
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 11 V
Mfr Rohm Semiconductor
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 30 Ohms