Amphenol ICC (FCI)
型号:
CE1006000110111
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN EDGE DUAL FMALE 60P 0.031
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.7095
$5.7095
10
$5.18415
$51.8415
25
$4.9096
$122.74
45
$4.7956
$215.802
90
$4.567182
$411.04638
270
$3.996336
$1079.01072
450
$3.882146
$1746.9657
945
$3.311234
$3129.11613
2430
$3.082874
$7491.38382
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 60 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Contact Type | Cantilever |
| Flange Feature | - |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Series | Cool Edge 0.80mm |
| Number of Positions/Bay/Row | - |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Board Guide |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Package | Tray |
| Base Product Number | CE10060 |