CENB1010A1803F01
SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
型号:
CENB1010A1803F01
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 12W
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Desktop (Class I)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CE, cULus
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 3.31" L x 1.85" W x 1.27" H (84.0mm x 47.0mm x 32.3mm)
Product Status Obsolete
Weight 0.243 lb (110.22 g)
Current - Output (Max) 670mA
Series CENB1010 (10W)
Power (Watts) 12 W
No Load Power Consumption 300mW (Max)
Cord Length 59" (1.50m)
Region Utilized International
Efficiency Level V
Voltage - Output 18V
Mfr SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC