CESD12VD5
SMC Diode Solutions
型号:
CESD12VD5
封装:
SOD-523
描述:
12V TVS,PACKAGE SOD-523, TVS ARR
库存 : 79845
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 9A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 45pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 14.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 220W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-523
Series -
Type Zener
Package / Case SC-79, SOD-523
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12V (Max)