首页 / 陶瓷电容器 / CEU3E2X7R1H223M080AE
minImg
CEU3E2X7R1H223M080AE
TDK Corporation
型号:
CEU3E2X7R1H223M080AE
描述:
CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603
库存 : 2583
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive, Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series CEU
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 0.022 µF