Toshiba Semiconductor and Storage
型号:
CEZ36V,L3F
封装:
ESC
批次:
-
数据手册:
-
描述:
TVS DIODE 36VWM 63VC ESC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.323
$0.323
10
$0.26315
$2.6315
100
$0.13946
$13.946
500
$0.091732
$45.866
1000
$0.062377
$62.377
2000
$0.056268
$112.536
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 3A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 18pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 34V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 200W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | ESC |
| Series | CEZ |
| Type | Zener |
| Package / Case | SC-79, SOD-523 |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 63V (Typ) |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 36V |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Mfr | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |