CF1/2CT52R152J
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
CF1/2CT52R152J
封装:
Axial
描述:
RES 1.5K OHM 5% 1/2W AXIAL
库存 : 18927
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -450/ +350ppm/°C
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.335" L (3.00mm x 8.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.5 kOhms
Series CF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W