CF1/4W33RJT
Lumimax Optoelectronic Technology
型号:
CF1/4W33RJT
描述:
RES 33 OHM 5% 1/4W AXIAL
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 100
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -500/ +350ppm/°C
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 33 Ohms
Series CF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W