CF1/8W270RJTB
Lumimax Optoelectronic Technology
型号:
CF1/8W270RJTB
描述:
RES 270 OHM 5% 1/8W AXIAL
库存 : 5000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 5000
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -500/ +350ppm/°C
Size / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 270 Ohms
Series CF
Power (Watts) 0.125W, 1/8W