CF12JT18M0
Stackpole Electronics Inc
型号:
CF12JT18M0
封装:
Axial
描述:
RES 18M OHM 5% 1/2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient 0/ -1500ppm/°C
Size / Dimension 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 18 MOhms
Series CF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W