CF18JA47R0
Stackpole Electronics Inc
型号:
CF18JA47R0
封装:
Axial
描述:
RES 47 OHM 5% 1/8W AXIAL
库存 : 222
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient 0/ -400ppm/°C
Size / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 47 Ohms
Series CF
Power (Watts) 0.125W, 1/8W