CF18JB4K30
Stackpole Electronics Inc
型号:
CF18JB4K30
描述:
RES 4.3K OHM 5% 1/8W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient 0/ -400ppm/°C
Size / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 4.3 kOhms
Series CF
Power (Watts) 0.125W, 1/8W