CF1JB3K30
Stackpole Electronics Inc
型号:
CF1JB3K30
描述:
RES 3.3K OHM 5% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient 0/ -400ppm/°C
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 kOhms
Series CF
Power (Watts) 1W