CF1W20RJT
Lumimax Optoelectronic Technology
型号:
CF1W20RJT
描述:
RES 20 OHM 5% 1W AXIAL
库存 : 500
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 100
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 20 Ohms
Series CF
Power (Watts) 1W