Cvilux USA
型号:
CF25221D0R0-10-NH
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN FFC FPC BOTTOM 22POS 1MM RA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.494
$0.494
10
$0.42845
$4.2845
25
$0.39178
$9.7945
50
$0.36879
$18.4395
100
$0.3534
$35.34
250
$0.322658
$80.6645
500
$0.307287
$153.6435
1000
$0.253517
$253.517
请发送询价,我们将立即回复。

| Actuator Color | Black |
| Mating Cycles | - |
| Voltage Rating | 100V |
| Housing Material | Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Glass Filled, Halogen Free |
| Current Rating (Amps) | 1A |
| Contact Finish | Tin |
| Height Above Board | 0.087" (2.20mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| FFC, FCB Thickness | 0.30mm |
| Connector/Contact Type | Contacts, Bottom |
| Mfr | Cvilux USA |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Features | Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Cable End Type | Straight |
| Number of Positions | 22 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Series | CF25 |
| Locking Feature | Slide Lock |
| Housing Color | Natural |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Actuator Material | Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Glass Filled, Halogen Free |
| Flat Flex Type | FFC, FPC |