CF322513-8R2K
Bourns Inc.
型号:
CF322513-8R2K
品牌:
Bourns Inc.
封装:
1210
描述:
FIXED IND 8.2UH 170MA 2 OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 170 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2Ohm Max
Series CF322513
Inductance 8.2 µH
Type Multilayer
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 40MHz