CFB-115A-2-5M
R-K Electronics, Inc.
型号:
CFB-115A-2-5M
描述:
RELAY TIME DELAY 5MIN 10A 120V
库存 : 10
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)
Delay Time 3 Sec ~ 5 Min
Function Off-Delay
Voltage - Supply 115VAC
Mfr R-K Electronics, Inc.
Package Bulk
Timing Adjustment Method Hand Dial
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC