CFB-24D-3-24H
R-K Electronics, Inc.
型号:
CFB-24D-3-24H
描述:
RELAY TIME DELAY 24HR 10A 120V
用户指南
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)
Delay Time 14.4 Min ~ 24 Hrs
Function Off-Delay
Voltage - Supply 24VDC
Mfr R-K Electronics, Inc.
Package Bulk
Timing Adjustment Method Hand Dial
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC