CFM-9225B-230-356
CUI Devices
型号:
CFM-9225B-230-356
品牌:
CUI Devices
描述:
FAN AXIAL 92.2X32MM 24VDC WIRE
库存 : 215
用户指南
Air Flow 50.0 CFM (1.40m³/min)
Noise 35.6dB(A)
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) 0.150A
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 24VDC
Voltage Range 21.6 ~ 26.4VDC
Product Status Active
RPM 3000 RPM
Mfr CUI Devices
Material - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Features Auto Restart
Width 25.00mm
Operating Temperature 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Static Pressure 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, cURus, TUV
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square - 92.2mm L x 92.2mm H
Weight -
Lifetime @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C
Series CFM-92B
Material - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Power (Watts) 3.6 W