CFM12JT1K80
Stackpole Electronics Inc
型号:
CFM12JT1K80
封装:
Axial
描述:
RES 1.8K OHM 5% 1/2W AXIAL
库存 : 13870
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient 0/ -400ppm/°C
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.8 kOhms
Series CFM
Power (Watts) 0.5W, 1/2W