CFM130M360-C
Cincon Electronics Co. LTD
型号:
CFM130M360-C
描述:
AC/DC CONVERTER 36V 101W
库存 : 10
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Product Status Active
Efficiency 94%
Mfr Cincon Electronics Co. LTD
Features PFC, Universal Input
Voltage - Input 80 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications Household Appliances, Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, FCC, TUV
Voltage - Output 1 36V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.60" L x 2.52" W x 1.36" H (91.4mm x 64.0mm x 34.5mm)
Number of Outputs 1
Series CFM130M (130W)
Current - Output 1 2.8 A
Power (Watts) 101W (130W Forced Air)