Bourns Inc.
型号:
CFN0402AFX-R010ELF
品牌:
封装:
0402
批次:
-
描述:
RESMETALFOIL A 0402 R01 1% 0.25W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6935
$0.6935
10
$0.51015
$5.1015
25
$0.41382
$10.3455
50
$0.35986
$17.993
100
$0.296875
$29.6875
250
$0.257868
$64.467
500
$0.209893
$104.9465
1000
$0.166478
$166.478
5000
$0.157719
$788.595
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Composition | Metal Foil |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.043" L x 0.022" W (1.10mm x 0.55mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0402 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 10 mOhms |
| Series | CFN-A |
| Power (Watts) | 0.2W, 1/5W |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |