Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$31.2645
$31.2645
10
$30.3924
$303.924
25
$29.52372
$738.093
50
$28.65542
$1432.771
100
$27.78712
$2778.712
500
$26.918782
$13459.391
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Stainless Steel |
| Material | Stainless Steel |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Depth | 0.740" (18.80mm) |
| Series | Mini-Com® |
| Type | Faceplate |
| For Use With/Related Products | Mini-Com® Series (Flat, Sloped, Sloped Recessed or Blank) |
| Number of Ports | 2 |
| Length | 4.510" (114.55mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Style | Single Gang |
| Features | Label Cover/Holder with Labels, Mounting Hardware |
| Package | Bulk |
| Port Direction | Straight |
| Width | 2.760" (70.10mm) |
| Base Product Number | CFPSL2 |