CFR-12JR-52-390R
YAGEO
型号:
CFR-12JR-52-390R
描述:
RES 390 OHM 5% 1/6W AXIAL
库存 : 5000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -500/ +350ppm/°C
Size / Dimension 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 390 Ohms
Series CFR
Power (Watts) 0.167W, 1/6W