CFR-25JB-52-6R8
YAGEO
型号:
CFR-25JB-52-6R8
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
描述:
RES 6.8 OHM 5% 1/4W AXIAL
库存 : 8168
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -500/ +350ppm/°C
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 6.8 Ohms
Series CFR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W