CFR-50JB-52-1K3
YAGEO
型号:
CFR-50JB-52-1K3
品牌:
YAGEO
描述:
RES 1.3K OHM 5% 1/2W AXIAL
库存 : 3589
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -500/ +350ppm/°C
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.3 kOhms
Series CFR
Power (Watts) 0.5W, 1/2W