CFR100JT-52-36R
YAGEO
型号:
CFR100JT-52-36R
描述:
RES 36 OHM 5% 1W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 36 Ohms
Series CFR
Power (Watts) 1W