CFR2WSJR-73-0R43
YAGEO
型号:
CFR2WSJR-73-0R43
描述:
RES 0.43 OHM 5% 2W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 430 mOhms
Series CFR
Power (Watts) 2W