CFR50J1K2
TE Connectivity Passive Product
型号:
CFR50J1K2
封装:
Axial
描述:
RES 1.2K OHM 5% 1/2W AXIAL
库存 : 2531
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient 0/ -450ppm/°C
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.2 kOhms
Series CFR50, Neohm
Power (Watts) 0.5W, 1/2W