CG0402MLA-5.5MG
Bourns Inc.
型号:
CG0402MLA-5.5MG
品牌:
Bourns Inc.
描述:
VARISTOR 8V 20A 0402
库存 : 3998
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 8 V
Capacitance @ Frequency 270 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 13 V
Varistor Voltage (Max) 18 V
Series ChipGuard® MLA
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Energy 0.05J
Maximum AC Volts 4 V
Mfr Bourns Inc.
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 5.5 V
Current - Surge 20 A