CG0603MLC-12LEA
Bourns Inc.
型号:
CG0603MLC-12LEA
描述:
VARISTOR 0603
库存 : 7650
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Series ChipGuard® MLC
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Energy -
Capacitance @ Frequency 5 pF @ 1 MHz
Product Status Active
Maximum DC Volts 12 V