CG0603MLE-18E
Bourns Inc.
型号:
CG0603MLE-18E
描述:
VARISTOR 0603
库存 : 34404
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Capacitance @ Frequency 50 pF @ 1 MHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Series ChipGuard® MLE
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Energy -
Maximum AC Volts 8.5 V
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 18 V