CG3-220/12
Vector Electronics
型号:
CG3-220/12
描述:
CARD GUIDE 220MM PKG OF 12
库存 : 1
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Series VectorPak™
For Use With/Related Products 0.062 ~ 0.090" (1.57 ~ 2.29mm) Cards
Mfr Vector Electronics
Accessory Type Polycarbonate, Snap-In Mount, 8.661" (220.00mm)