首页 / 陶瓷电容器 / CGA6M3X7S2A335K200AB
minImg
CGA6M3X7S2A335K200AB
TDK Corporation
型号:
CGA6M3X7S2A335K200AB
描述:
CAP CER 3.3UF 100V X7S 1210
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient X7S
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Not For New Designs
Ratings AEC-Q200
Series CGA
Thickness (Max) 0.087" (2.20mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 3.3 µF