TDK Corporation
型号:
CGA6M3X8R2A474M200AD
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 0.47UF 100V 1210 EPOXY
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.6435
$1.6435
10
$1.33
$13.3
50
$1.16052
$58.026
100
$1.01555
$101.555
500
$0.773737
$386.8685
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 100V |
| Temperature Coefficient | X8R |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC, Epoxy |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | CGA |
| Thickness (Max) | 0.087" (2.20mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 0.47 µF |
| Features | Epoxy Mountable |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |