首页 / 陶瓷电容器 / CGA6P3X7R1E226M250AB
minImg
CGA6P3X7R1E226M250AB
TDK Corporation
型号:
CGA6P3X7R1E226M250AB
描述:
CAP CER 22UF 25V X7R 1210
库存 : 3569
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series CGA
Thickness (Max) 0.110" (2.80mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 22 µF