TDK Corporation
型号:
CGA8L1X7T2J154M160KC
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 0.15UF 630V X7T 1812
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.988
$0.988
10
$0.7828
$7.828
50
$0.67849
$33.9245
100
$0.587195
$58.7195
500
$0.443669
$221.8345
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 630V |
| Temperature Coefficient | X7T |
| Size / Dimension | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | CGA |
| Thickness (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 0.15 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |