首页 / 陶瓷电容器 / CGA8N4X7R2J104M230KA
minImg
CGA8N4X7R2J104M230KA
TDK Corporation
型号:
CGA8N4X7R2J104M230KA
描述:
CAP CER 0.1UF 630V X7R 1812
库存 : 1372
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Series CGA
Thickness (Max) 0.098" (2.50mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 0.1 µF