TDK Corporation
型号:
CGJ4J2X7R1C683K125AA
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 0.068UF 16V X7R 0805
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2945
$0.2945
10
$0.20425
$2.0425
50
$0.13642
$6.821
100
$0.115995
$11.5995
500
$0.081871
$40.9355
1000
$0.07164
$71.64
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 16V |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Product Status | Last Time Buy |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | CGJ |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 0.068 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |