CGS443U060X5L
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
CGS443U060X5L
描述:
CAP ALUM 44000UF 60V SCREW
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Surface Mount Land Size -
Tolerance -10%, +75%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 60 V
Size / Dimension -
Ratings -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 44000 µF