CH02016-115RGFT
Vishay Sfernice
型号:
CH02016-115RGFT
封装:
02016
描述:
CH 02016 115U 2% F TR
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.019" L x 0.015" W (0.48mm x 0.39mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 02016
Ratings -
Resistance 115 Ohms
Series CH
Power (Watts) 0.03W, 1/32W