CHF9838CBF101R
Bourns Inc.
型号:
CHF9838CBF101R
品牌:
Bourns Inc.
描述:
RES CHAS MNT 100 OHM 5% 250W
用户指南
Function Termination
Package / Case Flat Box, Terminator
Mfr Bourns Inc.
Frequency 0Hz ~ 3GHz