首页 / 振荡器 / CHT32C2002PMT
minImg
CHT32C2002PMT
CTS-Frequency Controls
型号:
CHT32C2002PMT
描述:
XTAL OSC XO 20.0000MHZ HCMOS TTL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
Series CHT32
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 20 MHz