首页 / 振荡器 / CHT50C12507PNT
minImg
CHT50C12507PNT
CTS-Frequency Controls
型号:
CHT50C12507PNT
描述:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCMOS
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±150ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series CHT50
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output HCMOS, TTL
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 125 MHz