首页 / 振荡器 / CHT70C3842PNT
minImg
CHT70C3842PNT
CTS-Frequency Controls
型号:
CHT70C3842PNT
描述:
XTAL OSC XO 38.4000MHZ HCMOS TTL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Ratings -
Series CHT70
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 38.4 MHz